Pilot (nadajnik) sterowania radiowego LODAR 12-24V, 2-funkcyjne

Indeks: LOD92102-TX-3

439 51
Obecnie brak na stanie
Ilość

Jeżeli nie masz pewności, jak najlepiej dobrać produkt, zadzwoń, my Ci doradzimy.+48 122662754

Opis

Pilot (nadajnik) sterowania radiowego LODAR 12-24V, 2-funkcyjne

Co wyróżnia piloty Lodar spośród innych tego typu urządzeń dostępnych na rynku?

1) Zasięg - na nowych bateriach minimalny zasięg wynosi 60m, maksymalny nawet 300m. Przy użyciu dodatkowej anteny uzyskano wynik 1,6km! Dzięki doskonałym parametrom sygnału, Lodar może pracować nawet wtedy, gdy jest bardziej schowany w pojeździe.

2) Precyzja działania - układ sterujący jest wyposażony w mikroprocesor, dzięki czemu reakcja urządzenia na wciśnięcie przycisku jest natychmiastowa. W tradycyjnych pilotach analogowych widoczna jest zwłoka pomiędzy naciśnięciem guzika, a startem urządzenia.

3) Jakość wykonania - produkty Lodar są w całości produkowane w Wielkiej Brytanii i podlegają ścisłej kontroli jakości. Wszystkie elementy są elegancko wykonane i idealnie do siebie pasują.

4) Bezpieczeństwo - sygnał radiowy jest kodowany, dzięki czemu pilot nie zakłóca innych urządzeń, ani sam nie jest podatny na zakłócenia. Wbudowany układ kontroli błyskawicznie odcina zasilanie, w przypadku wykrycia jakiejkolwiek nieprawidłowości w działaniu. Pilot posiada również możliwość blokady przed przypadkowym uruchomieniem.

5) Trwałość i niezawodność - urządzenie spełnia normę szczelności IP67 i jest wodoodporne. W przypadku utraty synchronizacji kodu pomiędzy pilotem i centralką, z łatwością można ponownie je ze sobą zakodować.

6) Uniwersalność - pilot pracuje na szerokim zakresie napięć, od 7 do 32V i może współpracować z dowolnym urządzeniem sterowanym elektrycznie.

7) Zgodność z normami - piloty Lodar spełniają wszystkie normy ustanowione dla tego typu urządzeń.

Podczas zamówienia należy podać jakie obrazki mają zostać umieszczone na pilocie, pełna lista znajduje się w załączniku jako "Obrazki przycisków"

Opinie

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

16 innych produktów w tej samej kategorii: