Piloty do wyciągarek

Jest 33 produktów.
Pokazuje 1 - 18 z 33 elementów

Sklep Terenowiec oferuje szeroki wybór akcesoriów i części do wyciągarek, ponieważ wiemy, że jest to niezwykle przydatne urządzenie zwłaszcza osobom, które posiadają ten sprzęt i mają z nim do czynienia na co dzień. Dlatego u nas znajdziesz piloty do wyciągarek i części bezprzewodowe oraz przewodowe do swojej wyciągarki. W asortymencie sklepu możesz nabyć:

  • piloty na kablu do wyciągarek,
  • gniazdo pilota,
  • piloty sterowania radiowego,
  • centralki sterowania,
  • uchwyty,
  • sterowania radiowe.

Dzięki nim korzystanie z wyciągarki i posługiwanie się urządzeniem będzie wygodniejsze, a także będziemy mogli bezpiecznie nią sterować poprzez piloty do wyciągarek. Dlatego, jeśli brakuje Ci elementów czy akcesoriów do swojej wyciągarki, zapoznaj się z naszym asortymentem pilotów do wyciągarek i części, aby móc wybrać odpowiednie elementy do wyciągarki.

Piloty bezprzewodowe do wyciągarki

Korzystanie z wyciągarki powinno być jak najbardziej wygodne i komfortowe, ponieważ często wykorzystuje się urządzenie w ekstremalnych warunkach i to nie tylko pogodowych. Dlatego tak ważne jest, aby korzystanie z niej było jak najbardziej ułatwione. Pomóc nam w tym mogą akcesoria i urządzenia, które umożliwiają sterowanie wyciągarką bezprzewodowo, zazwyczaj za pomocą pilota lub odpowiedniego pilota do wyciągarki. Większość wyciągarek umożliwia wprowadzenie takiego rozwiązania. Dlatego w naszym sklepie możesz znaleźć piloty bezprzewodowe do wyciągarki. Zdecydowanie ułatwi to korzystanie z urządzenia.

Pilot do wyciągarki – zalety

Przede wszystkim pilot do wyciągarki dostępny w sklepie ma wiele zalet, które przemawiają za tym, aby je wybrać. Nie tyczy się to tylko łatwego korzystania z wyciągarki bez konieczności bezpośredniej pracy z urządzeniem. Piloty bezprzewodowe do wyciągarki cechują się bardzo kompaktową i jednocześnie trwałą budową, unikalnym włączaniem i wyłączaniem, przez co zapobiega przypadkowemu uruchomieniu. Do tego to elementy, które są proste w instalacji, wygodne w obsłudze, uniwersalne, a także posiadają moduł sterujący możliwy do montażu w skrzynce z przekaźnikami.

Najważniejsze w pilocie do wyciągarki jest zasięg, czyli odległość. Zazwyczaj w takich elementach zasięg wynosi 30,40 lub 60 metrów.

W naszym sklepie znajdziesz piloty bezprzewodowe, które bardzo ułatwiają korzystanie z wyciągarki.

Terenowiec.pl to miejsce, gdzie znajdziesz wiele akcesoriów oraz części do wyciągarek i samochodów terenowych czy pojazdów specjalnych. U nas możesz nabyć wiele elementów, które ułatwią Ci podróżowanie, posługiwanie się sprzętem w pojeździe czy transport różnych przedmiotów w każdych warunkach. Od wyciągarek, lin do wyciągarek, oświetlenia, sygnalizacji ostrzegawczej-żółtej, części do pojazdów, czy akcesoriów off-road do samochodu terenowego przeznaczone do jazdy w wymagających warunkach.

U nas najpopularniejsze są piloty bezprzewodowe do wyciągarki 230V, pilot bezprzewodowy do wyciągarki 12V czy pilot bezprzewodowy do wyciągarki 24V. Zachęcamy jednak do zapoznania się z całą ofertą sklepu Terenowiec.pl. W razie pytań — zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji.