Jest 31 produktów.

Bagażniki dachowe off road

Bagażnik dachowy stanowi obecnie jeden z najważniejszych elementów wyposażenia samochodu terenowego, szczególnie jeśli planujemy znacznie dłuższy, wielodniowy pobyt. Zapewnia nie tylko cenną przestrzeń bagażową, ale to duże ułatwienie podczas właśnie długich wypraw. Bagażniki dachowe do różnych modeli samochodów oraz w wielu wymiarach znajdziesz w ofercie naszego sklepu terenowiec.pl

Bagażnik dachowy off-road – co warto wiedzieć?

Zakup bagażnika dachowego do samochodu terenowego powinien stanowić przemyślaną decyzję ze względu na to, że element ten musi wytrzymać odpowiednie obciążenie oraz być dopasowany do naszych potrzeb. Ważne jest w tym przypadku przede wszystkim, aby wybrany przez nas model charakteryzował się oczywiście wysoką ochroną przewożonym sprzętom oraz wszelkim bagażom. Dobrze dobrany bagażnik dachowy musi również pewnie trzymać się na części dachu pojazdu – niezależnie od warunków atmosferycznych czy ukształtowanie terenu. Dlatego najlepiej odpowiednio wybrać model, aby móc cieszyć się bezpieczną oraz bezstresową jazdą.

Najpopularniejszym oraz najczęściej stosowanym wśród pojazdów terenowych rozwiązaniem jest bagażnik wyprawowy. W zależności od modelu terenówki montuje się go do relingów, rynien dachowych lub bezpośrednio do dachu. Taki bagażnik wykonuje się z aluminium lub ze stali.

Bagażnik dachowy oraz platformy bagażnika – idealne do wypraw off-roadowych

Przestrzenna konstrukcja stalowa bagażników dachowych oprócz aspektów estetycznych nadaje lekkiej konstrukcji odpowiednią wytrzymałość niezbędną w trudnym terenie. W naszym sklepie terenowiec.pl znajdziesz przede wszystkim bagażniki dachowe do wybranych pojazdów. W ofercie posiadamy również platformy bagażnika o różnych wymiarach, dlatego z łatwością dopasujesz daną platformę do swojego samochodu pod względem rozmiarów. Płaska powierzchnia z góry jest przystosowania do montażu namiotów dachowych. Platforma posiada zazwyczaj otwory do łatwego przykręcenia dowolnych mocowań. W ofercie sklepu znajdziesz również akcesoria, które będą potrzebne do przymocowania bagażnika lub platformy. Wszystko to w trosce, aby ułatwić klientowi zarówno jazdę, jak i montaż wybranych elementów.