Jest 33 produktów.

Wyciągarki wojskowe

Dobór wyciągarki powinien być dokonywany przy uwzględnieniu późniejszego zastosowania urządzenia, a także odpowiednich parametrów, z których najważniejszy z nich to uciąg. Oprócz samej wyciągarki niekiedy potrzebować będziemy dodatkowych akcesoriów oraz elementów, dzięki którym praca urządzenia będzie łatwiejsza oraz bardziej intuicyjna. W naszym sklepie terenowiec.pl znajdziesz wyciągarki wojskowe, które świetnie sprawdzą się w terenie oraz podczas ćwiczeń, przygotowując do wykonywania różnych akcji oraz manewrów.

Wyciągarki wojskowe Star

Zdecydowanie takie urządzenie sprawdzi się, gdy pojazd wojskowy lub inny znajdzie się w niewłaściwym miejscu. Posiadamy zestawy, w których oprócz samej wyciągarki znajdziesz również linę, która będzie odpowiednia pod względem danego urządzenia. U nas możesz kupić sprzęt najwyższej jakości, który sprawdzi się w terenie na każdej płaszczyźnie. Dlatego, jeśli wyciągarki wojskowe, to tylko w naszym sklepie.

Jak dobrać prawidłową wartość siły uciągu wyciągarki?

Aby móc dobrać prawidłową wartość siły uciągu należy odczytać dopuszczalną masę całkowitą, którą mnoży się następnie razy 1,5. Dzięki temu otrzymamy wynik, który powie nam, jaka powinna być optymalna wartość siły wyciągarki. Wyciągarka nie jest skomplikowanym urządzeniem, to prosty i funkcjonalny sprzęt, który ratuje z niejednej opresji oraz trudnej sytuacji podczas wybranej trasy.