Jest 3 produktów.

Wyciągarki 230V

Szukasz solidnego urządzenia o dużej wydajności do warsztatu lub innego użytku? Z pewnością takim urządzeniem jest wyciągarka elektryczna 230V, którą znajdziesz w asortymencie naszego sklepu Terenowiec. Swoje główne zastosowanie ma w warsztatach, gdzie potrzeba odpowiedniego sprzętu, który zagwarantuje stabilność i wytrzymałość, zwłaszcza podczas wyciągania danego ciężaru czy przenoszenia elementów. W takich sytuacjach bez wątpienia sprawdzą się wyciągarki elektryczne 230V.

Budowa wyciągarki elektrycznej

Oczywiście podstawowym i najważniejszym elementem silnik, który zasilany jest prądem, zazwyczaj z akumulatora. Bardzo często wyciągarkę tego typu stosuje się w samochodach terenowych, gdzie w nowoczesnych modelach tego pojazdu występuje system IBS. Umożliwia on zarządzanie dwoma akumulatora, co daje gwarancję, że podczas korzystania z wyciągarki elektrycznej, nie rozładuje się urządzenie całkowicie, co przeszkodzi nam podczas wykonywaniu danej pracy.

Wyciągarka elektryczna 230V zbudowana jest również z bębna o cylindrycznym kształcie i to na nim zawinięta jest lina. Najczęściej wykorzystuje się linę stalową do wyciągarki lub syntetyczną, rzadziej kinetyczną. Rolki lub ślizgi w urządzeniu odpowiadają za naprowadzenie liny na bęben. Rolki w wyciągarce znajdują się w miejscu, gdzie montuje się linę stalową, a ślizgi w przypadku liny syntetycznej. Oprócz tego urządzenie zbudowane jest z przekładni, która pozwala na osiągnięcie dużego momentu wciągania, natomiast hamulec skutecznie umożliwia działanie wszystkich funkcji w wyciągarce. Sterownik, który znajduje się w urządzeniu, odpowiada za pracę całego systemu, a samą wyciągarkę możemy obsługiwać poprzez piloty do wyciągarek.

Wyciągarka elektryczna 230V z pilotem bezprzewodowym cieszy się ogromną popularnością wśród miłośników off road.

Wyciągarki elektryczne 230V w sklepie Terenowiec

Wyciągarki elektryczne 230V jak już wspomnieliśmy, wykorzystuje się zazwyczaj w warsztatach i miejscach, gdzie potrzeba stabilnego i wytrzymałego urządzenia do pracy w różnych warunkach. Wszystko to dzięki dużej mocy wyciągarki, która pozwala na pracę niezależnie od czynników zewnętrznych. Sprzęt sprawdzi się nie tylko w warsztacie, ale również w terenie, na magazynach (np. hale magazynowe) czy do użytku prywatnego, np. w ogrodzie lub na budowie. Wyciągarki elektryczne 230V znajdziesz w naszym sklepie, gdzie oferujemy różnorodną gamę sprzętu wysokiej jakości. Posiadamy zarówno same wyciągarki, jak i akcesoria oraz części do nich. Zdecydowanie warto postawić na produkty ze sklepu Terenowiec, gdzie zaopatrzysz się we wszystkie potrzebne urządzenia i akcesoria.

Warto zaznaczyć, że niektórzy użytkownicy szukają wyciągarki 220V, jednak pragniemy przekazać, że posiadamy jedynie wersje zgodne z wymaganiami — czyli 230V.