Jest 70 produktów.

Wyciągarki do lawety

Wyciągarki najczęściej kojarzone są ze sprzętem używanym szczególnie przez miłośników trasy off-road, a więc samochodami terenowymi czy przeznaczonymi do jazdy w wymagających warunkach jak las, błoto, woda czy piasek. Urządzenie to wykorzystuje się również w codziennych sytuacjach, a często korzystają z nich pomoce drogowe oraz właściciele lawet. To urządzenie, które wspomaga przede wszystkim przejazd pojazdu przez trudny teren. Wyciągarkę spotkamy w lawetach, które niejednokrotnie wspomagają kierowców, aby mogli bezpiecznie wyjechać z danej przeszkody czy wrócić na drogę po kolizji.

W naszym sklepie tylko renomowane wyciągarki do lawety!

Warto przed samym jej zakupem zwrócić uwagę na kilka aspektów. Najważniejsze z nich jest to, że wyciągarka do lawet powinna posiadać odpowiedni uciąg. Wynosić on musi 1,5 raza dopuszczalnej całkowitej masy samochodu. Następnie istotna jest moc, która decyduje o możliwościach urządzenia, a także sposób zasilania. Na rynku dostępne są wyciągarki elektrycznehydrauliczne czy ręczne, a każdy z tych rodzajów możesz bez problemu znaleźć w naszym sklepie.

Cechuje nas różnorodna oferta, która skupia się na posiadaczach wyciągarek, samochodów terenowych czy pojazdów specjalnych. W swojej ofercie mamy wysokiej jakości urządzenia, które nadają się do ekstremalnych zastosowań, wykonanych z dbałością o najmniejsze detale z materiałów najwyższej jakości. Dlatego warto zaopatrzyć się w wyciągarki do lawety, aby móc przygotować się na każdą możliwość, niezależnie od sytuacji oraz panujących warunków w terenie czy na trasie.

Oferta wyciągarek do lawet w sklepie Terenowiec.pl

Posiadamy wyciągarki do lawet firm:

Wyciągarki do lawet i pomocy drogowej

Ciężko sobie wyobrazić pomoc drogową bez korzystania z wyciągarki do lawet. Posiadamy wiele urządzeń, które doskonale spełnią swoje zadanie, dlatego polecamy zakupy w naszym sklepie internetowym. Duża moc, sprawne i niezawodne wyciągarki do lawet i pomocy drogowej mogą być w zasięgu Twoich rąk diametralnie szybko.