Jest 14 produktów.

Prowadnice liny

Prowadnice ślizgowe wykorzystywane są zazwyczaj jako dodatek do wyciągarki, która wyposażona jest głównie w liny syntetyczne. Prowadnica sprawdzi się dla większości wyciągarek – quadowych, ATV czy użytkowych. W naszym sklepie terenowiec.pl znajdziesz wiele rodzajów prowadnicy ślizgowej liny, gdzie z pewnością uda Ci się wybrać odpowiednie akcesoria do swojej wyciągarki. Z pewnością będzie działać prawidłowo oraz charakteryzować się niezawodnością.

Prowadnice ślizgowe liny– jakie jest ich zastosowanie?

Prowadnice ślizgowe naprowadzają linę na bęben i wydłużają tym samym jej żywotność. Musi ona być niezwykle wytrzymała, gdyż podczas używania jej pod różnym kątem działają na nie duże siły. Umożliwia ona zatem nawinięcie liny na bęben oraz zabezpiecza ją przed uszkodzeniami podczas przesuwania się bezpośrednio po płycie montażowej wyciągarki.

Prowadnica ślizgowa liny jest wykonana z aluminium i nastawiona na przedłużenie żywotności samej liny, dlatego zapewnia długotrwałe działanie oraz ma za zadanie spełniać określone funkcje.

Prowadnice linowe – najważniejsze cechy

Prowadnice ślizgowe liny sprawiają, że zdecydowanie zmniejsza się tarcie, a także cechują się o wiele lepszą dokładnością oraz wysoką jakością. W naszym sklepie można znaleźć prowadnice aluminiowe, które nie wymagają smarowania ani większych konserwacji, co sprawia, że są o wiele bardziej wytrzymałe. Przy nowoczesnych prowadnicach ślizgowych mamy pewność, że uzyska odpowiednią płynność i precyzję ruchu. Doskonale sprawdzą się w wielu nawet trudnych warunkach.

Tego typu części jak prowadnice ślizgowe czy rolkowe potrzebne do wyciągarek znajdziesz w naszym sklepie. Oprócz tego oferujemy również różnego rodzaju akcesoria do wyciągarek oraz innych pojazdów, a w tym różnych modeli samochodów terenowych. Z pewnością ułatwi Ci to codzienną jazdę. Dlatego warto wyposażyć się w prowadnicę do lin, która jest niezbędnym elementem praktycznie każdej wyciągarki. Dzięki temu każda wyciągarka spisze się odpowiednio we wszystkich warunkach.