Wyciągarki hydrauliczne

Jest 5 produktów.
  Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

  Od odpowiedniego oraz poprawnego wyboru wyciągarki będzie zależało nasze bezpieczeństwo, komfort użytkowania sprzętu oraz jazdy. Wyciągarka sprawdzi się tam, gdzie wymagana jest niezawodność oraz precyzja. Po wyciągarki hydrauliczne sięgnąć mogą pojazdy drogowe, uprzywilejowane czy samochodowy przeznaczone do jazdy off-road. Urządzenia te pracują przede wszystkim sprawnie, a swoje wolne działanie wynagradzają tym, że potrafią działać ze zwiększoną siłą. Wyciągarka to idealny sprzęt w terenie, który ma wiele zastosowań. Pomoże wyjechać z grząskiego błota, piasku czy głębokich kolein. W naszym sklepie znajdziesz dobrej jakości wyciągarki hydrauliczne.

  Wybór wyciągarki – zastosowanie

  Przede wszystkim, zanim wybierzemy odpowiednią wyciągarkę, warto zastanowić się nad jej zastosowaniem. Liczy się to, do czego dokładnie będzie ona nam potrzebna – to zdecydowanie ułatwi nam jej wybór. Jednak najczęściej z takiego sprzętu korzystają zawodowi kierowcy, którzy potrzebują posiadać taki sprzęt, szczególnie jeśli przeznaczają go do jazdy w terenie.

  Z pewnością warto wiedzieć, że same wyciągarki dzielą się na elektryczne, mechaniczne oraz hydrauliczne. Pierwszy wariant wyciągarki pobiera prąd z akumulatora. Urządzenie z silnikiem mechanicznym jest montowany na stałe i pobiera moc z napędu pojazdu. Z kolei wyciągarki hydrauliczne korzystają z mocny własnego silnika hydraulicznego lub hydrauliki układu wspomagania kierowcy. Wyciągarki to niezbędny element wszelkich rajdów terenowych oraz jazdy off-road po wymagającym terenie. Aby móc poradzić sobie z trudną sytuacją na trasie, wyciągarka mechaniczna lub hydrauliczna to absolutne minimum. Polecamy szczególnie wybór właśnie hydraulicznej, która poradzi sobie z każdym zadaniem oraz nawet w bardzo trudnych warunkach.

  Wyciągarki hydrauliczne od Powerwinch

  Wyciągarka hydrauliczna w odróżnieniu od elektrycznej jest przeznaczona do obsługi o wiele cięższych elementów, przy których precyzja i moc są praktycznie najważniejsze. Cechuje się wodoodpornością i trwałością ze względu na to, że to maszyny przeznaczone do zadań specjalnych. Proponowane przez nas modele wiodącego producenta Powerwinch o uciągu ponad 9 ton i planetarnej przekładni dostępne są z zabezpieczeniem przeciążeniowym.