Jest 7 produktów.

Pasy do wyciągarek

Samochód do jazdy off-road powinien być wyposażony w wyciągarkę, dzięki której możemy bez problemu wyciągnąć pojazd, gdy znalazł się w niewłaściwym miejscu, ale nie można zapomnieć o pasach do wyciągarek! Mowa więc powiedzieć, że pojazd będziemy wtedy niekompletny, ponieważ z pewnością każdy kierowca doceni zalety posiadania wyciągarki, gdy zdecyduje się na jej zakup. Oprócz samego urządzenia warto wyposażyć się również w akcesoria do wyciągarek oraz elementy, które będą mieć za zadanie usprawnić pracę samego sprzętu, dzięki czemu użytkowanie stanie się wygodniejsze.

Mowa zwłaszcza o pasach do wyciągarek. Przydają się do asekuracji podczas wyciągania auta z opresji. Pasy możemy przymocować do drzewa, a następnie z pomocą wyciągarki wyciągnąć samochód. Przyda się również, gdy będziemy chcieli pomóc w wyciąganiu innego pojazdu. Pasy do wyciągarek to niezbędny element w samochodzie służb i pomocy drogowej.

Pasy do wyciągarek, czyli niezwykle przydatne akcesoria dla fanów off-roadu

Dodatkowy sprzęt do samochodu oraz wyciągarki umożliwia wydostanie się pojazdu nawet z najgłębszych nierówności, dzięki profesjonalnemu urządzeniu. Oferta sklepu terenowiec.pl posiada zarówno same wyciągarki, jak i akcesoria oraz części do wyciągarek, dlatego bez problemu możesz nabyć odpowiedni sprzęt, jaki tylko potrzebujesz właśnie w naszym sklepie. Polecamy nasze pasy do wyciągarek.