Wyciągarki samochodowe i wciągarki

Jest 106 produktów.
Pokazuje 1 - 18 z 106 elementów

Gdy jesteś fanem jazdy off-road, z pewnością wiele razy zdarzyło Ci się znaleźć w sytuacji, w której wyciągarka off road była niezwykle przydatna. Mowa szczególnie o miejscach, w których występuje trudny teren jak rozlewiska, piach, czy grząskie błoto. Dlatego coraz więcej osób, które posiadają samochody terenowe, decydują się na zamontowanie wyciągarki. Warto wiedzieć, że z tego urządzenia korzystają nie tylko auta terenowe, ale także pojazdy specjalne, w tym straż pożarna czy wojsko. W naszym sklepie Terenowiec znajdziesz szeroki wybór wyciągarek. Mamy nadzieję, że uda Ci się wybrać odpowiedni jej rodzaj, a następnie model.

Wyciągarki samochodowe w naszej ofercie

Często pytacie o wyciągarki Dragon Winch, Titanum Winch, Escape EVO, XTR, Zeon, KingOne. Nie posiadamy tych marek w ofercie, ale zapewniamy, że nasze produkty są najwyższej klasy.

Oferujemy między innymi wyciągarki Powerwinch, KangaroowinchSuperwinch czy wyciągarki Warn. Zapraszamy do przeglądania oferty!

Czy wyciągarka jest przydatna?

Wciągarka samochodowa jest bez wątpienia bardzo przydatnym urządzeniem, nie tylko dla osób, które zajmują się profesjonalnie off-roadem, ale również dla początkujących osób, poznających dopiero ten rodzaj sportu. Dzięki wyciągarce jesteśmy w stanie łatwo i sprawnie wydostać się z każdej opresji, a dobrze wiemy, że jazda po wymagającym terenie nie należy do przyjemnych. Do niedawna wykorzystywano również zwykłe liny, którymi wspomagano się podczas wyjazdu z nierówności. Zdecydowanie dużo ułatwiło pojawienie się wyciągarki samochodowej. Gdy zdecydujemy się na wybór tego urządzenia, może okazać się bardzo przydatne, ponieważ nie jesteśmy w stanie przewidzieć, co stanie się w terenie. Dobrze jest wiedzieć, że wyciągarkę znajdziemy nie tylko w samochodach terenowych, ale również pojazdach ratowniczych, czy pojazdach pomocy drogowej. Wyciągarkę montuje się już nawet w quadach, czy innych czterokołowcach.

Rodzaje wyciągarek

Zastanawiasz się nad zakupem wyciągarki? Zdecydowanie należy przed jej zakupem zapoznać się ze wszystkimi dostępnymi rodzajami. Wyróżniamy przede wszystkim trzy wyciągarki:

  • Wyciągarka mechaniczna – montowana na stałe w pojeździe, gdzie pobiera moc z napędu samochodowego. W takiej sytuacji jej moment obrotowy jest równy momentowi w jednostce pojazdu. Ten rodzaj wyciągarki spisze się, m.in. w samochodzie terenowym.
  • Wyciągarka elektryczna – napędzana silnikiem wyciągarki, który pobiera prąd z akumulatora. To bardzo wygodny rodzaj urządzenia, który również sprawdzi się w pojazdach terenowych, czy pojazdach specjalnych.
  • Wyciągarka hydrauliczna – korzysta z własnego silnika hydraulicznego lub hydrauliki układu wspomagania. Sprawdzi się w nieco cięższych pojazdach.

Wybór odpowiedniej wyciągarki powinniśmy dobrać według zastosowania, a więc potrzeb i zadań, do których będziemy potrzebować tego urządzenia. Wyciągarki samochodowe znajdziesz w naszym sklepie, gdzie mamy nadzieję, że uda Ci się wybrać urządzenie dopasowane do własnych potrzeb.

Wyciągarka do samochodu - wybierz sprzęt odpowiedni do Twoich potrzeb

Wyciągarki samochodowe to niezbędne narzędzie podczas poruszania się samochodem terenowym po lesie, quadem czy pojazdami specjalnymi w trudnych warunkach. Nasz sklep znajduje się w Krakowie, jednak realizujemy wysyłamy nasze wyciągarki samochodowe do każdego zakątka Polski! Nasz szeroki wybór wciągarek 4x4 powinien spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagającego Klienta. Stale poszerzamy naszą ofertę, stąd polecamy powrót na naszą stronę, w celu sprawdzenia nowości wśród wyciągarek!

Wciągarka samochodowa w sklepie Terenowiec.pl

Polecamy nasze wciągarki do samochodu, ponieważ pochodzą z renomowanych firm, takich jak:

  • Powerwinch
  • Kangaroowinch
  • Superwinch
  • Warn

Możesz mieć pewność, że dbamy o odpowiedni stosunek jakości do ceny. Nasze wciągarki samochodowe można nabyć w różnych modelach, a jeśli potrzebujesz profesjonalnej porady — napisz do nas. Chętnie odpowiemy na nurtujące Cię pytania.