Jest 9 produktów.

Wyciągarki 24V

Wyciągarka 24V to urządzenie, które znajdziemy najczęściej jako wyposażenie samochodu terenowego, który często przemierza wiele kilometrów drogi po wymagającym terenie. Urządzenie to jest zatem niezwykle uniwersalne, łatwe w swoim montażu oraz przydatne w terenie, szczególnie jeśli poruszamy się po nierównościach, błocie, wodzie czy piaskach. W asortymencie naszego sklepu Terenowiec.pl znajdziesz wyciągarkę elektryczną 24V oraz także odpowiednie akcesoria i części do wyciągarki.

Wyciągarki samochodowe 24V

Posiadamy również elementy i akcesoria typowe do samochodu terenowego przeznaczonego do jazdy off-road. Wyciągarka elektryczna 24V składa się z silnika, który pobiera moc z akumulatora samochodowego . Pomimo sprzętu o niewielkich rozmiarach, moc takiego urządzenia może wahać się w okolicach nawet 5-10 koni mechanicznych. Aby wysokie obroty przełożyły się na moc uciągu, niezbędna będzie przekładania zwalniająca wyciągarki oraz hamulec. Z kolei silnik wyciągarki elektrycznej porusza bębnem, który nawija się lina z hakiem.

Wyciągarka elektryczna 24V 

Za równomierne rozkładanie liny odpowiada z kolei prowadnica czy stalowe rolki. Z pewnością wyciągarki elektryczne 24V to świetne urządzenia, które idealnie sprawdzą się w terenie – nawet podczas trudnych i wymagających sytuacji. Polecamy wciągarki 24V w naszym sklepie!