Syreny alarmowe

Jest 1 produkt.
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Sygnalizacja uprzywilejowana wpływa na bezpieczeństwo poruszanych się pojazdów specjalnych na drodze, w tym właśnie pojazdów uprzywilejowanych jak policja czy służby ratownicze. To właśnie te pojazdy powinny być wyposażone w odpowiednią sygnalizację, która umożliwiałaby również bezpieczniejszy przejazd podczas różnych sytuacji. Oprócz właściwej sygnalizacji należy także zaopatrzyć się w syreny alarmowe. Pozwolą na zasygnalizowanie pojazdu specjalnego na drodze osobom, które jednocześnie się nią poruszają, aby ustąpiły im miejsca. Syreny alarmowe znajdziesz w naszym sklepie Terenowiec.

Zastosowanie syren alarmowych

Syreny alarmowe odpowiadają za wydawanie dźwięków ostrzegawczych na drodze, informując o poruszaniu się na trasie pojazdu specjalnego, któremu powinniśmy ustąpić pierwszeństwo. Zastosowanie syren alarmowych jest bardzo proste, mogą używać ich jedynie pojazdy uprzywilejowane. Należy do nich policja czy służby ratunkowe jak pogotowie ratunkowe, czy straż. Oprócz samych syren pojazdy wyposażone są również w sygnalizację uprzywilejowaną niebieską.

Dzięki wykorzystaniu zarówno syren, jak i sygnalizacji pojazdy specjalne mogą bezpiecznie poruszać się po drodze, jadąc na interwencję, informując innych o swojej obecności. To także ważne dla wszystkich kierujących na drodze, którzy powinni zastosować się do przepisów drogowych i ustąpić takim pojazdom pierwszeństwa.

Akcesoria do pojazdów specjalnych w sklepie Terenowiec

Sklep Terenowiec specjalizuje się w sprzedaży części i akcesoriów nie tylko do wyciągarek, czy samochodów terenowych, ale również pojazdów specjalnych. Mowa zwłaszcza o sygnalizacji ostrzegawczej – żółtej, gdzie możemy nabyć lampy ostrzegawcze, koguty ostrzegawcze, lampy kierunkowe, fale świetlne LED czy akcesoria do nich. Specjalizujemy się również w sygnalizacji uprzywilejowanej – niebieskiej, gdzie posiadamy lampy zespolone, koguty niebieskie, stroboskopy LED, fale świetlne LED, głośniki, akcesoria do lamp oraz wspomniane już syreny alarmowe. Dzięki temu pojazd specjalny będzie wyposażony przede wszystkim w prawidłową sygnalizację i syreny alarmowe, co jest niezwykle ważne.

W sklepie znajdziesz syreny alarmowe producenta Haztec o mocy 100W, które spełniają wszystkie wymogi postawione przez służby uprzywilejowane. Syrena posiada bardzo wygodny i podświetlany sterownik do obsługi oświetlenia uprzywilejowanego i dodatkowego, czy nadawania komunikatów głosowych.