Jest 16 produktów.

Liny syntetyczne na metry

Wyciągarka jest urządzeniem niezwykle przydatnym podczas różnych niespodziewanych sytuacji na drodze. Nieoceniona, zwłaszcza jeśli wyruszamy w podróż swoim samochodem lub innym pojazdem i przez różne okoliczności lub warunki znaleźliśmy się w miejscu, w którym nie powinniśmy być. Zazwyczaj w takich momentach, aby nasz pojazd znów pojawił się w dobrym miejscu, potrzebne będzie wykorzystanie właśnie wyciągarki, a wraz z nią odpowiednich lin. W naszym sklepie terenowiec.pl znajdziesz liny na metry do wyciągarki oraz wiele innych akcesoriów do tego urządzenia.

Liny syntetyczny na metry do wyciągarki – czy warto wybrać?

Podczas wyboru odpowiedniej liny do wyciągarki zastanawiamy się, jaką dokładnie wybrać ze względu na to, aby była jak najbardziej wygodna oraz użytkowa. Ponadto pod wieloma kwestiami jest również łatwiejsza w użyciu. Przede wszystkim jest miękka oraz w żaden sposób nie kaleczy rąk. Zapewnia zatem duży komfort podczas napinania czy ręcznego układania. Co więcej, liny syntetyczne są lekkie, nie plączą się oraz są odporne na wszelkie uszkodzenia związane, np. z korozją. Dlatego nie trzeba poddawać im procesom konserwacyjnym jak w przypadku metalu.

Jednak warto wybrać liny syntetyczne dobrej jakości, które są odporne na przecięcia oraz przetarcia. W przypadku intensywnego użytkowania to niezwykle koniecznie, aby lina mogła zdecydowanie dłużej nam posłużyć oraz sprawdzić się w wielu sytuacjach.

Liny syntetyczne na metry oraz akcesoria do wyciągarek

W naszym sklepie znajdziesz przede wszystkim wszelkiego rodzaju akcesoria off-road oraz wyciągarki i różne elementy do niej, w tym właśnie liny na metry. Obecnie to właśnie liny syntetyczne cieszą się największą popularnością i są najwygodniejsze w użytkowaniu. Warto je wybrać oraz następnie wypróbować, czy spełnia nasze wszystkie oczekiwania. Na sukces w wydobyciu samochodu lub innego pojazdu składa się tak naprawdę wiele czynników – sprawna wyciągarka oraz odpowiednie umocowanie liny, kolejnymi kwestiami jest sama lina oraz jej jakość. Liny syntetyczne z pewnością dobrze służą w trasach off-road czy w trakcie nieprzewidzianych sytuacji na innych drogach. Liny na metry do wyciągarek znajdziesz w naszym sklepie terenowiec.pl w wielu różnych średnicach oraz z różną mocną zrywającą. Do nich możesz również zamówić możliwość zakończenia – samą kauszą, kauszami z dwóch stron czy kauszą i hakiem.