Jest 17 produktów.

Przekaźnik wyciągarki

Nasz sklep charakteryzuje się przede wszystkim dużym wyborem samych wyciągarek oraz akcesoriów do nich i do jazdy off-road. Oferujemy szeroki wybór różnych elementów, gdzie znajdują się również przekaźniki do wyciągarek. Dysponujemy szerokim asortymentem do wielu urządzeń oraz samochodów.

Przekaźniki wyciągarki oraz akcesoria

Terenowiec charakteryzuje się przede wszystkim szerokim wyborem wyciągarek – ręczne, mechaniczne oraz hydrauliczne, a także części i akcesoria do nich. Dlatego bez problemu możesz znaleźć dla siebie odpowiednio wyciągarkę, a następnie elementy i części, które będą Ci do niej potrzebne. W naszej ofercie znajdują się przekaźniki do wyciągarek, które pasują do większości wyciągarek oraz są dobrym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą przenieść „puszkę” wyciągarki w inne miejsce. Ponadto większość przekaźników jest wodoodpornych, pyłoszczelnych oraz wstrząsoodpornych.

Przekaźniki wyciągarki – kiedy będzie to urządzenie przydatne?

Przede wszystkim wyciągarki są potrzebne nie tylko dla samochodów, ale również innych pojazdów mechanicznych. Przydają się w sytuacjach, w których nasz pojazd znalazł się w danym miejscu, a nie powinien być, np. wjechaliśmy w grząski grunt lub zboczyliśmy z trasy w nieodpowiednim miejscu. Wyciągarka dzięki swoim elementom oraz sile jest w stanie wyciągnąć dany pojazd, aby mógł znaleźć się na prawidłowym podłożu. To urządzenie szczególnie potrzebne, jeśli posiadamy samochód do jazdy off-road lub często udajemy się na różne rajdy terenowe i w trasy po wymagającym terenie. Wówczas posiadanie wyciągarki będzie niezbędne, aby móc zabezpieczyć się podczas nieprzewidzianych sytuacji oraz trudnych do poradzenia sobie samodzielnie. Dlatego oprócz samej wyciągarki warto posiadać także części oraz akcesoria do niej, które znajdziesz w naszym sklepie. Mowa zwłaszcza o przekaźnikach do wyciągarek, hamulcach, przekładniach, prowadnicach czy stopach mocujących. Wszystkie te niezbędne elementy znajdziesz w naszych sklepie.