Jest 103 produktów.

Wyciągarki elektryczne

Wyciągarka jest montowana najczęściej w samochodach o specjalnym użytku, czyli w pojazdach straży pożarnej czy wojska, ale także w samochodach terenowych, a nawet w quadach! Jazda off-road stała się na tyle popularna, że miłośnicy ekstremalnych wypraw po nierównym terenie coraz częściej decydują się na zakup wyciągarki. Daje przede wszystkim poczucie komfortu w samochodzie, ponieważ przydaje się, gdy znajdziemy się w opresji w sytuacjach, gdzie nasz pojazd ugrzązł w błocie lub nie może wydostać się z nierówności. Dlatego w naszym sklepie możesz nabyć wyciągarki elektryczne, które cechują się łatwym montażem (sprawdź nasz post: montaż wyciągarki elektrycznej) i dużą mocą, jak na ten rodzaj urządzenia.

Wyciągarki elektryczne samochodowe

Wyciągarki elektryczne linowe składają się przede wszystkim z silnika, który zasilany jest prądem z akumulatora. Większość nowoczesnych modeli samochodów terenowych posiada specjalny system IBS, który umożliwia zarządzanie dwoma akumulatorami. Dzięki temu mamy pewność, że wyciągarka nie rozładuje się podczas korzystania z niej. Wyciągarka składa się również z bębna, na które nawijana jest lina, a odpowiedzialne za to są rolki lub ślizgi. Urządzenie składa się również z przekładni, która pozwala na osiągnięcie odpowiedniego momentu wciągania oraz z hamulca. Pilot do wyciągarki odpowiada za prawidłową pracę całego systemu, a zdalne sterowanie umożliwia działanie przewodowo lub bezprzewodowo, przy czym drugie rozwiązanie jest wygodniejsze dla użytkownika. Wyciągarka elektryczna samochodowa nie jest stosowana jedynie w terenówkach, ale również w pojazdach specjalnych. Wyciągarki są stosowane również dla łodzi.

Masz już swoją wyciągarkę elektryczną do samochodu?

Jeśli uwielbiasz jazdę off-road, z pewnością przyda Ci się wyciągarka samochodowa elektryczna. Ze względu na praktyczność tego urządzenia i funkcjonalność — wyciąganie nas z opresji za każdym razem. Na naszej stronie możesz zakupić wyciągarki elektryczne 12V, 24V, 220V czy wyciagarki 230V. Wszystko z myślą o Klientach, którzy oczekują wysokiej jakości i korzystnych cen. Nie zwlekaj i zainwestuj już teraz w wyciągarkę elektryczną!