Jest 7 produktów.

Hamulce do wyciągarki

Potrzebujesz odpowiednich części do swojej wyciągarki? Potrzebne części oraz akcesoria do tego urządzenia znajdziesz w naszym sklepie terenowiec.pl. Oferujemy bogatą ofertę wyposażenia, gdzie masz możliwość nabyć części oraz elementy do wyciągarki i akcesoria do pickapów.

Hamulec wyciągarki, jako jeden z kluczowych elementów konstrukcji

Wyciągarka wyposażona w hamulec zapewnia pełną kontrolę nad wyciągiem. Możemy w każdej chwili zatrzymać pracę wyciągarki oraz liny niezależnie od warunków i sposobu użytkowania. Hamulec do wyciągarki dostępny w naszym sklepie ma za zadanie wytrzymać nawet duże szarpnięcia, dzięki czemu będziemy mogli korzystać z wyciągarki w bezpieczny oraz łatwy sposób. Dzięki temu możemy kontrolować swoją pracę podczas wyciągania pojazdu, który znalazł się w niewłaściwym miejscu.

Obecnie posiadanie wyciągarki to wręcz obowiązek, szczególnie w samochodach terenowych, które często pokonują duże kilometry po trudnych odcinkach trasy. Często przez to dochodzi do zaklinowania się pojazdu w niewłaściwym miejscu, a wyciągarka sprawi, że szybko uda nam się uporać z problemem. Ponadto urządzenie to jest wyposażeniem pojazdów służb specjalnych jak Straż Pożarna czy pomoc drogowa. Dlatego w naszym sklepie znajdziesz niezbędne części i akcesoria do wyciągarki, aby móc przygotować się na każdą sytuację, ale również korzystać z wyciągarki w łatwy i szybki sposób.

Gwarantujemy, że oferowane przez nas hamulce wyciągarki bezwzględnie sprawdzą się w terenie.