Jest 24 produktów.

Podnośniki terenowe

Cena 464 23

Podnośnik na spaliny, powietrze, kompresor AIRJACK 4 tony

Profesjonalny podnośnik airjack 4 tony zasilany spalinami samochodowymi lub przy użyciu kompresora. Udźwig 4 tony. Wysokość podnoszenia 80 cm. W zestawie poduszka do podnoszenia, wąż, maty ochronne, zestaw naprawczy, rękawiczki i poręczna torba. Waga niecałe 5 kg.

Podnośnik terenowy to powinien być wręcz obowiązkowy element jako wyposażenie każdego pojazdu przeznaczonego do jazdy w terenie. Przede wszystkim, jeśli interesujemy się jazdą off-road i chcemy pokonywać bez przeszkód nawet wymagającą trasę, musimy wiedzieć, że najczęściej podczas podróży spotkamy się z nierównościami, wodą, błotem czy piaskiem. Dlatego podnośnik sprawdzi się nie tylko w profesjonalnym warsztacie samochodowym, ale również w samochodzie, który przemierza dużą ilość kilometrów po nierównościach. Jeśli szukasz odpowiedniego podnośnika terenowego, nasz sklep posiada bogatą ofertę wyciągarekakcesoriów do wyciągarek oraz sprzętów i dodatków do samochodów terenowych.  

Podnośniki off road

W naszej ofercie znajdziesz podnośniki terenowe hi-lift, które charakteryzuje prosta konstrukcja oraz niezwykła funkcjonalność. Mimo że tego typu podnośnik powstał kilkadziesiąt lat temu, to okazuje się, że obecnie jest niezwykle popularny oraz wykorzystywany przy samochodach terenowych. Podnosi samochód nawet na bardzo wymagającym terenie i jest w stanie podnieść nie tylko terenówki, ale również większych gabarytów pojazdy. Jeśli szukasz odpowiedniego podnośnika do terenówki, sprawdź naszą ofertę, aby wybrać dla siebie odpowiedni sprzęt producentów takich jak Farm Jack Powerwinch, Responder Jack, Hi-Lift, czy Hi-Lift X-TREME. To idealnie urządzenia, które sprawdzą się do podnoszenia, rozpierania oraz wyciągania.