Promocje

Wybrane

Wyciągarka dla Ciebie Znajdź wyciągarkę dla siebie, sprawdź dostępne modele i zamów z BEZPŁATNĄ szybką dostawą! Szukaj
  • Polecane
  • Wyprzedaże
  • Bestsellery

SKLEP 4x4 OFFROAD

Samochód przeznaczony na trasy off-road jest niekompletny, jeśli nie wyposażymy go w wyciągarkę. Podobnie pojazdy Straży Pożarnej czy służb leśnych, nie wspominając nawet o lawetach i pomocy drogowej. Ten dodatkowy sprzęt pozwala wyciągnąć auto nawet najgłębiej zakopane w błocie, ale także ściągnąć z drogi przewrócone drzewo czy wydostać się swoją terenówką z trudnego terenu.

Oferujemy wyciągarki elektryczne, hydrauliczne i ręczne, a także akcesoria do nich, części zamienne oraz oświetlenie czy podnośniki. By mogli Państwo dostosować urządzenie do konkretnych zastosowań, przygotowaliśmy bardzo szeroki wybór. Stąd w ofercie znajdziecie urządzenia elektryczne o wzmocnionej konstrukcji i dodatkowych uszczelnieniach, odpowiednie do lawet czy samochodów ciężarowych, jak i te sprawdzające się w pojazdach wojskowych oraz autach fanów off-roadu.

Wyciągarki hydrauliczne cechują się z kolei wyjątkowo dużym uciągiem, a także wytrzymałością i niezawodnością. Polecamy je szczególnie służbom specjalnym oraz firmom zajmującym się pomocą drogową. Naszą ofertę uzupełniają modele ręczne, znacznie ułatwiające prace na budowach czy w zakładach przemysłowych.

Do wyciągarek elektrycznych, hydraulicznych i ręcznych mogą Państwo dobrać odpowiednie akcesoria. Oferujemy, między innymi, liny stalowe i syntetyczne. Te pierwsze są odporne na przecięcia i temperatury, ta druga natomiast ma mniejszą wagę i nie plącze się w czasie nawijania na bęben. Znajdą u nas Państwo także złącza, które pozwalają znacząco zwiększyć maksymalny uciąg maszyn. Proponujemy wreszcie także podnośniki i oświetlenie robocze – obie kategorie produktów są niezbędne przy okazji wszelkich awarii i napraw.

Napisz do nas

 

* Pola wymagane

O Nas

Jesteśmy wiodącą europejską marką wyciągarek elektrycznych, hydraulicznych oraz akcesoriów. Oferujemy szeroki zakres produktów najwyższej jakości, w pełni odpowiadających oczekiwaniom naszych Klientów. Wyciągarki i akcesoria Powerwinch zawsze przechodzą rygorystyczne testy wytrzymałości i bezpieczeństwa, dzięki czemu mamy pewność, że nie zawiodą Was nawet w najbardziej ekstremalnej sytuacji...

Więcej

Dlaczego my?

Zakupy u Nas są naprawdę korzystne, począwszy od szerokiej oferty i przystępnych cen, darmową wysyłkę i świetny program premiowy gdzie liczy się każda wydana złotówka!

Więcej