Jest 6 produktów.

Namioty dachowe off road

Namioty dachowe są idealne, szczególnie jeśli zamierzamy udać się w dłuższe podróże oraz nie inwestować w drogie noclegi. Często również w takich sytuacjach jesteśmy zmuszeni szukać noclegu niekiedy w gorszych warunkach. Dlatego dobrze jest zaopatrzyć się właśnie w namioty dachowe. To powinien być obowiązkowy element w samochodach terenowych. W naszym sklepie znajdziesz zarówno same namioty dachowe, jak i akcesoria do nich.

Namiot dachowy – czy to ma sens?

Namiot na dachu samochodu oznacza zazwyczaj wyprawy samochodami terenowymi w miejsce, gdzie na próżno szukać bazy noclegowej. Dlatego nic dziwnego, że akcesoria te popularne są wśród wszelkich off-roadowców. W trudnym terenie często korzysta się z rozwiązania namiotu na dachu, co jest znacząco łatwiejsze oraz wygodniejsze od tradycyjnego umiejscowienie namiotu. Ponadto duża odległość od podłoża daje również swego rodzaju izolację od zimnego podłoża. Co więcej, podczas deszczu namiot dachowy nie jest narażony na zamoczenie przez zbierającą się na ziemi wodę czy błoto. Dlatego, jeśli planujemy dłuższą podróż, szczególnie w trudny teren to z pewnością namiot będzie odpowiednim rozwiązaniem.

Namioty na dach samochodu – akcesoria

W sklepie terenowiec.pl znajdziesz namioty dachowe z przedsionkiem, co z pewności umożliwi Ci wygodne podróżowanie w praktycznie każdych warunkach. Nie musisz zatem martwić się brakiem noclegu czy odpoczynku w trakcie długiej podróży. Ponadto oferujemy również wszelkie akcesoria, które będą potrzebne do namiotu oraz podczas przystanku na swojej trasie. Mowa o pokrowcach namiotu dachowego, zadaszenie o różnej szerokości oraz przedłużenie do  drabinki namiotu dachowego. Z pewnością dane akcesoria ułatwią korzystanie z namiotu oraz pozwolą na jego bezpieczny transport pozbawiony uszkodzeń oraz zniszczeń.

Namiot dachowy samochodowy - oferta sklepu Terenowiec

Zachęcamy do skorzystania z oferty sklepu Terenowiec ze względu na duży wybór produktów do Twojego samochodu. Pozwala to na bezpieczną i przyjemną jazdę bez żadnych przykrych niespodzianek. Warto podczas dłuższych wyjazdów odpowiednio się zabezpieczyć na każdą możliwość, dlatego namiot dachowy do samochodu oraz akcesoria do niego będą niezastąpione.