Jest 102 produktów.

Akcesoria do Pickupów

Cena 313 01

Trapy piaskowe błotne najazdy podkłady pod koło - czerwone

Trapy są niezbędnym wyposażeniem auta terenowego poruszającego się w trudnym terenie. Często zdarza się że nasze koła nie są w stanie złapać trakcji (np. ośnieżony teren, gęste błoto, słaby bieżnik opony, sypki piasek ), wtedy podkładamy trapy pod koła aby zapewnić im odpowiednią trakcję. W sytuacji gdy koło jest zakopane należy podnieść jej za pomocą podnośnika Hi-Lift / Farm-Jack.

UWAGA: Trapy w tej weresji nie mogą być wykorzystywane jako "mostek" do pokonywania przeszkód. Do takiego zastosowania zalecany jest inny rodzaj trapów ( kevlarowe , metalowe ).

Pickup to jedno z bardziej praktycznych i komfortowych samochodów, które świetnie sprawdzają się w trudniejszym terenie podczas wymagających warunków. Nie dość, że cechuje je duża wygoda, to mają również sporo miejsca dla samego kierowcy oraz pasażerów. Dodatkowa skrzynia ładunkowa znajdująca się zaraz za kabiną pasażerską pozwala bez problemu przewozić ładunki oraz różne przedmioty, które normalnie nie zmieściłyby się do zwykłych samochodów osobowych czy terenowych. Pickup może być w wersji z pojedynczą, podwójną lub powiększoną kabiną – wszystko w zależności od marki oraz modelu auta. Na rynku znajdziemy wiele akcesoriów do pickupów, które jeszcze bardziej podnoszą użyteczność oraz skuteczność tego rodzaju pojazdu. Potrzebne dodatki oraz części do swojego samochodu terenowego, w tym również pickupa znajdziesz w naszym sklepie terenowiec.pl.

W naszej ofercie masz do dyspozycji akcesoria do pickupów do wybranych samochodów różnych marek oraz modeli. Bez problemu uda Ci się nabyć progi boczne, roll bar, bull bar czy orurowania, co sprawi, że Twój pojazd będzie przygotowany do każdej trasy niezależnie od warunków oraz terenu, jaki przemierza.