Jest 69 produktów.

Wyciągarki 12V

Wyciągarka 12V jest jednym z najczęściej wybieranych urządzeń, które montuje się w samochodach terenowych, pojazdach specjalnych, pojazdach służb ratowniczych czy nawet quadach. Dlatego wciągarka ma bardzo szerokie zastosowania, o których niektórzy mogą nawet nie wiedzieć. Wyciągarki elektryczne stosuje się również w przemyśle, gdzie mogą być niezwykle przydatne jako sprzęt użytkowy. Należy do urządzeń, które mają za zadanie wspomóc przejazd samochodu przez trudny teren. W wielu sytuacjach stosuje się ją podczas  wciągania uszkodzonego pojazdu na lawetę. Często wykorzystuje się rekreacyjną odmianę wyciągarki elektrycznej 12V. W naszym sklepie znajdziesz ten rodzaj wyciągarki 12V oraz wiele innych akcesoriówczęści i dodatków do tego urządzenia. U nas możesz nabyć profesjonalne wyciągarki elektryczne 12V.

Wybór wyciągarki elektrycznej 12V

Podczas wyboru odpowiedniej wyciągarki 12V musisz zwrócić uwagę na kilka kwestii. Do najważniejszych parametrów wyciągarki elektrycznej 12V należy jej uciąg. Według powszechnych standardów uciąg wyciągarki powinien wynosić 1,5 raza dopuszczalnej całkowitej masy auta. Użycie tego sprzętu musi okazać się potrzebne akurat w momencie, gdy auto zablokuje się w błocie lub będzie maksymalnie obciążone. Oprócz uciągu warto zwrócić uwagę także na moc silnika elektrycznego, gdzie zupełnie wystarcza nam moc w granicach 5-10 KM. Niezbędne jest również napięcie, w tym przypadku polecamy wyciągarki samochodowe 12V.

Wyciągarka elektryczna 12V

W sklepie Terenowiec znajdziesz wciągarki 12V w zestawie zarówno z liną, jak i bez. Dlatego możesz dopasować urządzenie do swoich potrzeb i wybrać niezbędne akcesoria oraz dodatki. Do tego możesz nabyć urządzenie z pilotem do wyciągarki. Zdecydowanie wyciągarka 12V sprawi, że Twój pojazd nie tylko będzie profesjonalnie się prezentował, ale również zyska większej funkcjonalności, która będzie niezwykle przydatna podczas pokonywania trudnego terenu. Dlatego wyciągarka elektryczna 12V z pilotem to podstawa, jeśli chcesz wygodnie i w pełni bezpiecznie korzystać z urządzenia w każdych warunkach.

W ofercie sklepu Terenowiec znajdziesz wyciągarki 12V od renomowanych producentów: Superwinch, PowerwinchKangaroowinch czy Warn. 

Wyciągarki samochodowe 12V

Zdajemy sobie sprawę z zapotrzebowania na wciągarki samochodowe 12V, dlatego przygotowaliśmy szeroką ofertę produktów w tej kategorii. Zachęcamy do zapoznania się ze specyfikacją naszego sprzętu. W razie pytań — jesteśmy otwarci na wszelką pomoc w wyborze i chętnie odpowiemy na nurtujące kwestie. Mamy nadzieję, że dzięki temu dopasujesz urządzenie do swoich własnych potrzeb – to niezwykle ważne, aby sprzęt działał w pełni sprawnie i był niezawodny w każdej, nawet ekstremalnej sytuacji na drodze.

Oczywiście możesz również zdecydować się wyciągarkę elektryczną 12V używaną, która również sprawdzi się w terenie. Takie wyciągarki mimo swojego używanego stanu są wysokiej jakości i nie można im niczego zarzucić. Z pewnością sprawdzą się w terenie oraz w różnych, nieprzewidzianych sytuacjach.

Wciągarka 12V — moc, jakość i wytrzymałość

Wciągarka samochodowa 12V spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Zdecydowanie warto mieć w zanadrzu wciągarkę 12V, aby nie dać się zaskoczyć podczas trasy off-road. Częstym pomysłem jest też wykorzystanie wyciągarki 12V do łodzi.

Zachęcamy do sprawdzenia szerokiej oferty wyciągarek elektrycznych 12V w sklepie Terenowiec.pl!