Jest 120 produktów.

Akcesoria off-road

Cena 313 01

Trapy piaskowe błotne najazdy podkłady pod koło - czarne

Trapy są niezbędnym wyposażeniem auta terenowego poruszającego się w trudnym terenie. Często zdarza się że nasze koła nie są w stanie złapać trakcji (np. ośnieżony teren, gęste błoto, słaby bieżnik opony, sypki piasek ), wtedy podkładamy trapy pod koła aby zapewnić im odpowiednią trakcję. W sytuacji gdy koło jest zakopane należy podnieść jej za pomocą podnośnika Hi-Lift / Farm-Jack.

UWAGA: Trapy w tej weresji nie mogą być wykorzystywane jako "mostek" do pokonywania przeszkód. Do takiego zastosowania zalecany jest inny rodzaj trapów ( kevlarowe , metalowe ).

Potrzebujesz odpowiedniego sprzętu oraz akcesoriów do jazdy po wymagającym terenie lub w różnych okolicznościach? Z pewnością, jeśli interesujesz się jazdą off-road niezbędne będzie odpowiednie przygotowanie oraz wyposażenie się w różny sprzęt i gadżety, które mają za zadanie ułatwić Ci jazdę, czy poruszanie się po niekiedy nieznanym terenie – nie zawsze w zadowalających warunkach. Dlatego, jeśli szukasz odpowiedniego wyposażenia i akcesoriów off-road, zapoznaj się z ofertą naszego sklepu.

Jazda off-road – sport idealny dla wymagających

Samochody terenowe do pokonania niekiedy trudnych oraz bardzo wymagających tras potrzebują odpowiedniego sprzętu i wyposażenia. To właśnie cała jazda off-road, która nie raz zaskakuje nawet największego miłośnika tego wymagającego sportu. Nie możemy się łudzić, że samochody miejskie sprawdzą się na trasach z dużą ilością nierówności, błota czy wody. Dlatego niezbędne są również specjalne umiejętności kierowcy oraz odpowiednie akcesoria przeznaczone do trasy off-road. Takie znajdziesz oczywiście w naszym sklepie, dlatego warto dokładnie zapoznać się z proponowaną przez nas ofertą. Ich posiadanie znacznie zwiększy wytrzymałość pojazdu oraz zapewni nam większe bezpieczeństwo i łatwość w pokonywaniu kolejnych trudności.

Akcesoria 4x4 off-road i części – jakie wybrać?

Przede wszystkim wszelkie akcesoria do jazdy off-road oraz po trudnym i niekiedy niebezpiecznym terenie znajdziesz w naszym sklepie terenowiec.pl. Posiadamy szeroki asortyment produktów dopasowanych do potrzeb każdego kierowcy oraz miłośnika jazdy w trudnych warunkach.  Jesteśmy miejscem, w którym możesz zaopatrzyć się w akcesoria do pojazdów specjalnych – także uprzywilejowanych. Samochód przeznaczony na trasy off-road będzie kompletny, jeśli wyposażymy go także w wyciągarkę, którą oferujemy również w naszym sklepie. Sprzęt ten pozwala wydostać się z każdej opresji, nawet gdy pojazd znalazł się w miejscu, gdzie nie powinien być lub został zakopany czy zboczył z drogi. Oferujemy wyciągarki elektryczne, hydrauliczne oraz ręczne, a także akcesoria do nich, części zamienne, oświetlenie, sprzęt do cofania, zawieszenia, czy podnośniki. Wśród typowych akcesoriów off-road znajdziesz progi, dystanse kół, poszerzenia nadkoli, drążki Panharda, namioty dachowe, snorkele czy bagażniki dachowe.