Jest 10 produktów.

Wskaźniki samochodowe

Sklep Terenowiec charakteryzuje się tym, że znajdziemy w asortymencie urządzenia, części i akcesoria, które są niezbędne do samochodów terenowych czy pojazdów specjalnych, w tym pojazdów służb ratowniczych czy pomocy drogowej. Dzięki temu możesz u nas nabyć również systemy zarządzania napięciem, a mowa głównie o wskaźnikach samochodowych. To przydatne elementy w samochodzie, które pomagają nam kontrolować niektóre parametry pojazdu, a także zwiększają bezpieczeństwo jazdy.

Wskaźniki samochodowe – działanie

Wskaźniki samochodowe są urządzeniami, które wyróżniają się przede wszystkim czytelnością przekazywanych wyników, informując nas o różnym stanie danych parametrów. Przede wszystkim w sklepie Terenowiec znajdziesz wiele rodzajów produktów, które wykonane są z dbałością o każdy szczegół, a także w kilku wersjach, abyś mógł wybrać dla siebie odpowiednie elementy. Wyróżniają się nie tylko stylistycznie, ale także ilością funkcji, które umożliwiają nam sprostanie wymaganiom wszystkich klientów. Często wskaźniki samochodowe wykorzystuje się w modelach stuningowanych pojazdów, ale jeszcze częściej w autach terenowych i pojazdach specjalnych, gdzie niezbędne jest kontrolowanie wyników, np. ciśnienia oleju czy stanu naładowania akumulatora. Dzięki wskaźnikom prezentowane wyniki są szczegółowe, precyzyjne i czytelne. Niektóre z nich mogą nawet monitorować temperatury płynów. Uzyskane wyniki umożliwią bezpieczną eksploatację pojazdów.

Wskaźniki samochodowe w sklepie Terenowiec

W asortymencie naszego sklepu znajdziesz wszelkie potrzebne urządzenia, części i akcesoria do samochodu terenowego lub pojazdu specjalnego, w tym systemy, które umożliwiają zarządzenia napięciem. Mowa właśnie o wskaźnikach samochodowych, ale również wtyczkach samowypinających. Pierwsze urządzenie daje nam dużą precyzję i czytelność przekazywanych wyników. Dzięki temu monitorowanie wyników niektórych parametrów będzie bardzo łatwe. Z kolei wtyczki samowypinające działają w ten sposób, że gdy uruchomimy silnik, wtyczka zostaje odłączona automatycznie, odskakując i wypinając się od źródła. Klapka od wtyczki zamyka się samoczynnie, dzięki temu nie dostają się do niej żadne zanieczyszczenia, co wpłynęłoby na działanie mechanizmu. W sklepie Terenowiec posiadamy, m.in. wskaźniki (woltomierze) wewnętrzne poziomu naładowania akumulatora, wskaźniki słupkowe zewnętrznego poziomu naładowania akumulatora o różnym napięciu, wskaźniki otwartych drzwi samochodu 7 wejść i 10 wejść. Oprócz tego znajdziesz wskaźniki wewnętrzne audio do podłączenia do zewnętrznego źródła energii, a także wtyczki samowypinające.