Kategorie

 • Rozbieramy wyciągarkę PW12000 Extreme HD
  Rozbieramy wyciągarkę PW12000 Extreme HD
  82 Wyświetleń

  Wyciągarki Powerwinch z serii Exterme kierowane są dla najbardziej wymagających użytkowników. Teraz seria Extreme pojawiła się w nowej odsłonie aby jeszcze bardziej dopasować się do obecnych wymagań użytkowników, wyróżnia się na tle innych wyciągarek atrakcyjnym designem, wzmocnioną konstrukcją, innowacyjnym sterowaniem bezprzewodowym (jeden pilot łączy ze sobą sterowanie przewodowe i bezprzewodowe). Wyciągarki z serii Extreme zostały sprawdzone i przetestowane wielokrotnie przez użytkowników...

  Czytaj dalej
 • Posługiwanie się wyciągarką elektryczną
  Posługiwanie się wyciągarką elektryczną
  121 Wyświetleń

  Najlepszym sposobem na zaznajomienie się z wyciągarką jest przeprowadzenie kilku spokojnych prób, zanim pojawi się rzeczywista konieczność jej użycia. Zrób to kilkukrotnie w różnych warunkach. Zaplanuj każdą próbę, a podczas trwania zwróć uwagę na dźwięki wydawane przez wyciągarkę, w zależności od stopnia obciążenia i staraj się je zapamiętać, gdyż ich znajomość będzie pomocna w późniejszym okresie użytkowania.

  Czytaj dalej
 • Prawidłowy montaż wyciągarki elektrycznej
  Prawidłowy montaż wyciągarki elektrycznej
  243 Wyświetleń

  Dzisiaj poruszymy temat montażu wyciągarki elektrycznej, zobaczcie jak poprawnie, bezpiecznie i szybko można to zrobić!

  Czytaj dalej
 • Wyciągarka Panther 9.5 od środka
  Wyciągarka Panther 9.5 od środka
  118 Wyświetleń

  Powerwinch to marka z ponad 20-letnim doświadczeniem, co przełożyło się na stworzenie najlepszej wyciągarki premium z najlepszym stosunkiem jakości do ceny. Kilkadziesiąt tysięcy sprzedanych urządzeń i współpraca zeświatowymi producentami oraz pełną gamą użytkowników pozwoliły nam na zawarcie najlepszych doświadczeń i rozwiązań w tym jednym doskonałym w swej prostocie produkcie.

  Czytaj dalej
 • Norma EN 14492-1 - co to jest?
  Norma EN 14492-1 - co to jest?
  104 Wyświetleń

  Wyciągarki hydrauliczne który mamy w naszej ofercie posiadają Europejską normę EN 14492-1, ale co to właściwie jest? W tym artykule wyjaśnimy jak to wygląda i co trzeba zrobić aby taką normę uzyskać.

  Czytaj dalej
 • Wyciągarka Panther 12.0 - Górskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe
  Wyciągarka Panther 12.0 - Górskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe
  38 Wyświetleń

  W sobotę 19.10.2019r. wybraliśmy się w okolicę Turbacza aby odbyć szkolenie jak i zobaczyć pracę wyciągarki w prawdziwym górskim terenie. 

  Czytaj dalej
 • Lina stalowa czy syntetyczna, co lepsze?
  Lina stalowa czy syntetyczna, co lepsze?
  60 Wyświetleń
  1 Komentarz
  (5.0)

  Kupując wyciągarkę dość ważnym aspektem jest również wybór liny którą założymy na wyciągarkę, a do wyboru mamy tańszą stalową lub droższą syntetyczną, co w takim razie wybrać?

  Czytaj dalej
 • Ogólne zasady bezpieczeństwa pracy z wyciągarką
  Ogólne zasady bezpieczeństwa pracy z wyciągarką
  189 Wyświetleń

  Zakup wyciągarki elektrycznej Powerwinch to bardzo dobry wybór, należy jednak pamiętać o bezpieczeństwie używania takiego sprzętu, w dzisiejszym artykule pokażemy Wam ogóle zasady bezpieczeństwa pracy z wyciągarką.

  Czytaj dalej
Showing 1 to 8 of 8 (1 Page)

Newsletter

Przy zakupach powyżej 1600zł

DARMOWA DOSTAWA

Napisz do Nas