• Jaka wyciągarka do auta terenowego?
  Jaka wyciągarka do auta terenowego?
  10 Views

  Wybierając się w podróż autem terenowym, powinniśmy być przygotowani na dosłownie każdą sytuację. Jeśli jesteś freakiem rajdów przeprawowych, doskonale wiesz, że na wyboistych drogach oraz w czasie trudnych warunków pogodowych może zdarzyć się wszystko. Brak odpowiedniego sprzętu, brak zasięgu sprawia, że nie można znaleźć wyjścia z wielu sytuacji. Z racji tego, niezwykle ważne jest odpowiednie przygotowanie i zakup profesjonalnego sprzętu, który wyciągnie nas z opresji.

  Czytaj więcej
 • Jak zamontować wyciągarkę do quada?
  Jak zamontować wyciągarkę do quada?
  22 Views

  Wyciągarki to urządzenia, które są w stanie wyciągnąć pojazd z wielu opresji na drodze. Mając ze sobą takie urządzenie, możesz mieć pewność, że poradzisz sobie w różnych warunkach. Jednak podstawą prawidłowego działania wyciągarki jest jej właściwe zamontowanie. W tym wpisie wyjaśnimy jak zamontować wyciągarkę do quada. Zapraszamy do lektury!

  Czytaj więcej
 • Jak wybrać wyciągarkę do Quada?
  Jak wybrać wyciągarkę do Quada?
  82 Views

  Posiadając niewielki pojazd terenowy ATV (all terrain vehicle) nazywanym powszechnie Quadem wiadomo, że będziemy się nim poruszać przeważnie drogami nieutwardzonymi oraz bezdrożami. Często na trasie przejazdu napotykamy najróżniejsze przeszkody terenowe typu wąwozy, jary ze stromymi podjazdami i zjazdami oraz przeprawy przez rzeki czy potoki. Przed wyborem właściwego urządzenia warto sobie zadać kilka pytań...

  Czytaj więcej
 • Zmiana położenia przekładni wyciągarki
  Zmiana położenia przekładni wyciągarki
  133 Views

  Wciągarki Kangaroowinch mają możliwość zmiany położenia przekładni, dzięki czemu jeszcze lepiej dostosowujemy dostępność sprzęgła do naszych projektów!

  Czytaj więcej
 • Jak dobrać wyciągarkę do samochodu?
  Jak dobrać wyciągarkę do samochodu?
  291 Views

  Dla miłośników jazdy po bezdrożach ugrzęźnięcie na podmokłym terenie nie jest niczym nadzwyczajnym. Podczas takiej wyprawy jesteśmy jednak zdani sami na siebie, a przeszkody mogą być naprawdę trudne do pokonania. Warto, a nawet trzeba zamontować w swoim pojeździe off-roadowym wyciągarkę. Ale aby to zrobić, trzeba najpierw dowiedzieć się – jak prawidłowo dobrać wyciągarkę do samochodu? Postaramy się to opisać szczegółowo w poniższym artykule.

  Czytaj więcej
 • Off-road – jak zacząć?
  Off-road – jak zacząć?
  192 Views

  Rosnąca popularność samochodów terenowych przełożyła się także na wzrost popularności tak zwanego OFF-ROADu. Jeżeli jesteś miłośnikiem sportów zmotoryzowanych i chcesz spróbować czegoś nowego, zapraszamy do przeczytania naszego artykułu. Doradzamy w nim, jak postawić swoje pierwsze kroki w off-roadzie i jak rozpocząć przygodę z jazdą po nieutwardzonych drogach.

  Czytaj więcej
 • Ładowarki CTEK do samochodów strażackich
  Ładowarki CTEK do samochodów strażackich
  215 Views

  Badania potwierdzają, że używanie ładowarek CTEK znacznie wydłuża żywotność baterii jak również wpływa na ich bieżąca sprawność. Często rozładowywane baterie zasiarczają się, tracąc  swoja pojemność, a po ponownym doładowaniu nie odzyskują już nigdy swojej pierwotnej pełnej sprawności.

  Czytaj więcej
 • Snorkel, wszystko co trzeba o nim wiedzieć
  Snorkel, wszystko co trzeba o nim wiedzieć
  259 Views

  Zastosowanie snorkela jest bardzo proste, ma on doprowadzać powietrze do silnika w momencie w którym nasz pojazd znajdzie się na przykład pod wodą dzięki temu minimalizujemy szanse na to iż nasz pojazd zaciągnie wodę podczas przejazdu przez nią, dlatego jeśli chcemy topić nasz samochód po klamki snorkel jest wręcz wymagany.

  Czytaj więcej
 • Przegląd wyciągarek elektrycznych Kangaroowinch
  Przegląd wyciągarek elektrycznych Kangaroowinch
  241 Views

  Marka Kangaroowinch jest obecna od 2020 roku i jest kontynuacją marki Powerwinch znanej na rynku już od ponad 20lat. Obydwie marki należą do firmy 4x4 Terenowiec Wyposażenie Pojazdów specjalnych z Krakowa.

  Czytaj więcej
 • Podnośniki Hi-Lift – przegląd i charakterystyka modeli
  Podnośniki Hi-Lift – przegląd i charakterystyka modeli
  503 Views

  Podnośnik Hi-lift to urządzenie o którym słyszał chyba każdy kto choć trochę interesuje się offroadem jednak nie wiele osób wie, że jego początki sięgają już 1905 roku gdzie po raz pierwszy został wyprodukowany w fabryce The Bloomfield Manufacturing Company.  Początkowo został wymyślony jako urządzenie wielofunkcyjne do przeznaczenia głównie w rolnictwie (np. do wyrywania korzeni ściętych drzew) lub w na kolei do podnoszenia wagonów.

  Czytaj więcej
 • Jak zmierzyć i dobrać dystanse do kół?
  Jak zmierzyć i dobrać dystanse do kół?
  218 Views

  Jeżeli chcemy zwiększyć rozstaw kół, najlepszym sposobem będzie założenie dystansów do felg. To najszybsza metoda, która posiada swoje wady i zalety. Należy wybrać taki produkt, który pozwoli zachować kompromis między wyglądem, trwałością i bezpieczeństwem jazdy. W poniższym artykule opisze jak zmierzyć i dobrać dystanse do kół oraz jakie produkty wybrać, aby się nie rozczarować.

  Czytaj więcej
 • Nowe wyciągarki elektryczne do QUADów ATV - seria adventure
  Nowe wyciągarki elektryczne do QUADów ATV - seria adventure
  242 Views

  W tym roku wprowadziliśmy do naszej ofert wyciągarki ATV/UTV z serii Kangaroowinch Adventure. Są to modele Adventure K35 12V oraz K45 12V. Czym zatem one się wyróżniają?

  Czytaj więcej
Showing 1 to 12 of 42 (4 Pages)