Sterowanie radiowe LODAR 12-24V, 2-funkcyjne, 60m

LOD90100-3

Nowy produkt

Sterowanie radiowe LODAR 12-24V, 2-funkcyjne, 60m

848,00 zł

Towar dostępny na zamówienie

Jeżeli nie masz pewności, jak najlepiej dobrać produkt, zadzwoń, my Ci doradzimy.
+48122662754

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 8 punktów . Twój koszyk wyniesie 8 punktów które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 8,00 zł .


Więcej informacji

Sterowanie radiowe LODAR 12-24V, 2-funkcyjne, 60m

Co wyróżnia piloty Lodar spośród innych tego typu urządzeń dostępnych na rynku?

1) Zasięg - na nowych bateriach minimalny zasięg wynosi 60m, maksymalny nawet 300m. Przy użyciu dodatkowej anteny uzyskano wynik 1,6km! Dzięki doskonałym parametrom sygnału, Lodar może pracować bez zakłóceń pochodzących z innych urządzeń, lini wysokiego napięcia itp.

2) Precyzja działania - układ sterujący jest wyposażony w mikroprocesor, dzięki czemu reakcja urządzenia na wciśnięcie przycisku jest natychmiastowa. W tradycyjnych pilotach analogowych widoczna jest zwłoka pomiędzy naciśnięciem guzika, a startem urządzenia.

3) Jakość wykonania - produkty Lodar są w całości produkowane w Wielkiej Brytanii i podlegają ścisłej kontroli jakości. Wszystkie elementy użyte do produkcji są wysokiej jakości i pochodzą wyłącznie ze sprawdzonych źródeł.

4) Bezpieczeństwo - sygnał radiowy jest kodowany, dzięki czemu pilot nie zakłóca innych urządzeń, ani sam nie jest podatny na zakłócenia. Wbudowany układ kontroli błyskawicznie odcina zasilanie, w przypadku wykrycia jakiejkolwiek nieprawidłowości w działaniu. Pilot posiada również możliwość blokady przed przypadkowym uruchomieniem.

5) Trwałość i niezawodność - urządzenie spełnia normę szczelności IP67 i jest wodoodporne. W przypadku utraty synchronizacji kodu pomiędzy pilotem i centralką, z łatwością można ponownie je ze sobą zakodować.

6) Uniwersalność - pilot pracuje na szerokim zakresie napięć, od 7 do 32V i może współpracować z dowolnym urządzeniem sterowanym elektrycznie.

7) Zgodność z normami - piloty Lodar spełniają wszystkie normy ustanowione dla tego typu urządzeń.

Sterowanie radiowe Lodar ma zastosowanie / steruje:
* platformą pomocy drogowej
* wyciągarki elektryczne
* kilka wyciągarek
* dźwig
* żuraw
* wyciągarki hydrauliczne
* pompy do betonu
* sterowanie elementami przyczep
* leśnictwo
* widły / motyl pojazdu ratownictwa drogowego
* przesuw wyciągarki
* podnośniki
* osprzęt, wyposażenie hydrauliczne
* inne
Podczas zamówienia należy podać jakie obrazki mają zostać umieszczone na pilocie, pełna lista znajduje się w załączniku jako "Obrazki przycisków"
Napięcie:12/24V
Gwarancja:2 lata
Opis:2 funkcje, odbiornik w zestawie
Zasięg:Do 150 metrów

Opinie o produkcie

Dodaj opinię

Sterowanie radiowe LODAR 12-24V, 2-funkcyjne, 60m

Sterowanie radiowe LODAR 12-24V, 2-funkcyjne, 60m

Pliki do pobrania