Jest 5 produktów.

Wyciągarki ręczne

W sloganie terenowym znana jako Lebiodka - wyciągarka ręczna

Wyciągarka jest urządzeniem mechanicznym, którego używa się do wyciągania lub przenoszenia ciężkich elementów. Najczęściej taki sprzęt spotkamy w samochodach terenowych, pojazdach specjalnych czy nawet quadach. Jeśli zastanawiamy się nad wyborem odpowiedniej wyciągarki ręczne do off-roadu, warto zastanowić się nad jej rodzajem. Dzięki temu będziemy mogli zdecydować się, jakie urządzenie będzie odpowiadało naszym wymaganiom oraz oczekiwaniom. Ciekawostką jest, ze niektóre wyciągarki są wykorzystywane przy eksploatacji łodzi!

Sprawdź nasze wyciągarki linowe ręczne!

Na rynku dostaniemy przeważnie urządzenia napędzane silnikiem spalinowym. W zależności od naszych potrzeb otrzymamy także zasilane elektrycznie wyciągarki, hydraulicznie, pneumatycznie lub możemy nabyć wyciągarki ręczne. Ta różnorodność umożliwia nam wybór wielu zastosowań, gdzie lebiodka przydaje się w terenie oraz w sytuacjach, na które nie mamy wpływu, np. podczas kolizji czy wypadków, w których pojazd znalazł się w niewłaściwym miejscu.

Ręczna wyciągarka linowa to zdecydowany hit sezonu!

W naszym sklepie Terenowiec.pl znajdziesz wyciągarki ręczne, gdzie masz możliwość wyboru spośród kilku jej rodzajów. Sprawdzi się zwłaszcza przy niewielkich pracach, gdzie mamy możliwość samodzielnie kontrolować jej działanie.

Wciągarki ręczne — oferta

Zdecydowanie warto sprawdzić wciągarki ręczne znajdujące się w naszym sklepie. Posiadamy wyłącznie sprawdzone urządzenia, aby zapewnić Państwu najwyższą jakość i odpowiednią cenę. Gwarantujemy pełne zadowolenie — znajdź swoją wciągarkę ręczną i w drogę na off-road!