GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

Istniejemy realne

  • Siedziba firmy 4x4 Terenowiec znajduje się w Krakowie na ulicy Na Załęczu 1D i jest zarejestrowany w Rejestrze Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerami KRS 0000047119, NIP 6792700293 oraz REGON 356347222, będący usługodawcą, administratorem i właścicielem Sklepu

Bezpieczeństwo płatności i danych osobowych

  • Używanym przez nas protokołem transmisji, zapewniającym bezpieczeństwo przesyłania danych podczas dokonywania płatności w internecie, jest protokół SSL (Secure Socket Layer v3). Jest to rodzaj zabezpieczenia, polegający na kodowaniu danych przed ich wysłaniem z przeglądarki klienta i dekodowaniu po bezpiecznym dotarciu na serwer sklepu. Informacja wysyłana z serwera do klienta jest również kodowana, a po dotarciu do celu dekodowana. W szyfrowaniu SSL stosuje się certyfikaty tożsamości, aby sprawdzić uprawnienia serwerów i użytkowników. Certyfikaty te są wydane i podpisane cyfrowo przez jednego z wydawców certyfikatów – Certification Authorities (CA).

Gwarancja na towar 

  • Każdy sprzedawany przez Nas towar jest objęty gwarancją producenta. Okres gwarancji to 24 miesiące.

Wymiana lub zwrot towaru

  • Każdy zakupiony u Nas towar można zwrócić bez podania przyczyny do 14 dni od daty zakupu zakupu.

Świetny kontakt

  • Jedną z głównych zalet jakie wymieniają klienci to kontakt z Nami, jesteśmy dostępni telefonicznie, mailowo czy na social mediach, więc zawsze można się z nami skontaktować i szybko otrzymać odpowiedź.