Wyciągarki samochodowe 4x4 Off Road

Jest 73 produktów.
  Pokazuje 1 - 18 z 73 elementów

  Wyciągarki samochodowe są niezbędnym elementem wyposażenia podczas off-roadowych podróży, mimo że korzystają z nich nie tylko miłośnicy ekstremalnej jazdy, ale również profesjonalne służby jak straż pożarna, wojsko, a także inne pojazdy specjalne (np. pomoc drogowa). Wśród wyciągarek samochodowych możemy wyróżnić modele:

  To właśnie ostatnie urządzenie jest jednym z najpopularniejszych, szczególnie w samochodach terenowych, ponieważ cechuje się szybkością pracy i wysoką mocą. Dlatego jest wyposażeniem zazwyczaj pojazdów przeznaczonych do off-roadu, gdzie pojazd porusza się po trudnych trasach i drogach jak błoto, woda, rozlewiska czy nierówności.

  Wciągarka samochodowa

  Wyciągarki samochodowe mają za zadanie pomóc w wyjeździe z kłopotliwej sytuacji – grząskie błoto czy piaszczysta droga to dla tego urządzenia nie problem. Wyciągarki do samochodu są również niezbędne do pracy służb ratowniczych, gdzie pomagają w przeniesieniu pojazdu czy wyciągnięciu go z niebezpiecznego miejsca. Dlatego w naszym sklepie znajdziesz wyciągarki 4x4, w tym także urządzenie elektryczne, które idealne sprawdzają się do jazdy w terenie.

  Jak wybrać wyciągarkę do samochodu?

  Wyciągarka w samochodzie terenowych jest jednym z najczęściej montowanych urządzeń. W wyborze odpowiedniego modelu powinny zadecydować parametry techniczne, a także dodatkowe funkcje czy dokładne zastosowanie.

  Wyciągarki 4x4

  Zdecydowanie najpopularniejsze w naszym sklepie są wyciągarki do samochodu terenowego, które są niezbędnym towarzyszem przygód z tego typu autem. Wyciągarka do terenówki świetnie sprawdzi się nawet w najtrudniejszych warunkach. Nasz sklep Terenowiec.pl specjalizuje się w sprzedaży tych urządzeń o bardzo dobrym stosunku jakości do ceny.

  Użytkownicy wyszukiwali również:wyciągarka samochodowa, wyciągarki samochodowe, wciągarka samochodowa, wyciągarka 4x4, wyciągarka do samochodu, wyciągarki samochodowe 4x4, wyciągarki samochodowe Kraków.