Ładowarka CTEK MXS 5.0

CIT56-721

Nowy produkt

Ładowarka CTEK MXS 5.0

284,58 zł

Towar dostępny na zamówienie

Jeżeli nie masz pewności, jak najlepiej dobrać produkt, zadzwoń, my Ci doradzimy.
+48122662754

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 2 punktów . Twój koszyk wyniesie 2 punktów które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,00 zł .


Więcej informacji

Ładowarka CTEK MXS 5.0

Prostownik szwedzkiej firmy CTEK model MXS 5.0 to ładowarka do akumulatorów samochodowych i motocyklowych wykorzystująca najnowszą technologię, która wcześniej była stosowana wyłącznie w profesjonalnych produktach CTEK.

Ładowarka zapewnia wszechstronne rozwiązanie do ładowania akumulatorów, także w przypadku modeli o wysokich wymogach. MXS 5.0 oferuje takie funkcje, jak diagnoza akumulatora sygnalizująca czy akumulator może otrzymać i utrzymać ładunek, regenerację umożliwiającą odnowę całkowicie rozładowanych akumulatorów z rozwarstwionym elektrolitem, unikalne ładowanie podtrzymujące, tryb optymalnego ładowania w niskich temperaturach oraz ładowanie wymagających akumulatorów typu AGM (np. Optima). Na przejrzystym wyświetlaczu widoczne są dla użytkownika wszystkie instrukcje dotyczące procedury ładowania. MXS 5.0 to całkowicie automatyczna 8 etapowa ładowarka zapewniająca ładowanie akumulatorów prądem o wartości 0.8A lub 5 A i napięciu 12 V posiadających pojemność od 1.2 Ah do 110 Ah. Dodatkowo umożliwia ładowanie podtrzymujące akumulatorów o pojemności do 160 Ah.

Ładowarka posiada klasę IP 65 (ochrona przed wodą i pyłem) i została zaprojektowana w celu zabezpieczenia samochodowych podzespołów elektronicznych, wraz z zabezpieczeniem przed iskrzeniem i odwrotną biegunowością oraz ochroną przeciwzwarciową. Ładowarka jest objęta 5-letnią gwarancją producenta.

Opinie o produkcie

Dodaj opinię

Ładowarka CTEK MXS 5.0

Ładowarka CTEK MXS 5.0