Silnik do wyciągarki 230v

To, jak ważnym elementem wyposażenia samochodu terenowego czy pojazdu specjalnego jest wyciągarka, przekonał się niejeden, kto wcześniej już z niej korzystał. Dlatego to niezbędne urządzenie dla wszystkich osób, które uwielbiają jazdę po trudnym oraz wymagającym terenie. Wyciągarka będzie potrzebna  szczególnie wtedy, gdy z powodu niesprzyjających warunków atmosferycznych lub wymagającej drogi, samochód nie będzie mógł się poruszać. Często użytkuje się jej również, gdy pojazd znalazł się w niewłaściwym miejscu, np. w błocie, wodzie, piasku czy nierównościach. Wyciągnięcie go w bezpieczne miejsce za pomocą tego urządzenia będzie niezwykle proste.

Dokonując wyboru wyciągarki, warto kierować się jej parametrami. Do najważniejszych należy maksymalny uciąg, moc silnika oraz napięcie. Istotny też będzie sposób montażu, ponieważ od tego będzie zależeć komfort podczas jej użytkowania. Na rynku znajdziemy również duży wybór rodzajów wyciągarki, tak możemy zdecydować się na elektryczną, hydrauliczną, mechaniczną oraz ręczną.

Nasz sklep oferuje bogaty asortyment wyciągarek, części do nich oraz akcesoriów do jazdy off-road. Znajdziesz u nas także silnik do wyciągarki 230V oraz silniki o innych napięciach, jeśli jesteś już posiadaczem tego urządzenia, a zależy Ci na zakupie konkretnych części czy akcesoriów do wyciągarek. Gwarantujemy, że w sklepie terenowiec.pl znajdziesz wszystkie potrzebne elementy do Twojej wyciągarki oraz samochodu terenowego.