Tester akumulatorów CTEK PRO

Indeks: CIT40-209

2 194 31
Obecnie brak na stanie
Ilość

Jeżeli nie masz pewności, jak najlepiej dobrać produkt, zadzwoń, my Ci doradzimy.+48 122662754

Opis

Tester akumulatorów CTEK PRO

CTEK Tester akumulatorów Battery Analyzer - służy do precyzyjnego badania stanu technicznego wszystkich typów akumulatorów kwasowo-ołowiowych 12 V, włącznie z akumulatorami elektrolitycznymi, bezobsługowymi, Ca/Ca, żelowymi i AGM.Oznaczenie wg.producenta Ctek Nr.Art.59-924

Urządzenie jest łatwe w użytkowaniu oraz w bardzo krótkim czasie zapewnia odpowiednie wyniki. Zakres napięcia roboczego wynosi 8 – 15 V przy zakresie testu 200 – 1200 EN. Wystarczy podłączyć zaciski do akumulatora i postępować zgodnie z instrukcjami pojawiającymi się na wyświetlaczu. Na czytelnym wyświetlaczu pojawiają się jednoznaczne informacje dotyczące stanu technicznego akumulatora kwasowo-ołowiowego 12 V oraz zalecenia dotyczące czynności, jakie należy podjąć. Nie jest konieczne odłączanie akumulatora od pojazdu.

Ponadto opatentowana technologia zastosowana w testerze CTEK zapewnia bezpieczeństwo użytkownikowi i elektronicznym układom pojazdu. Jest to urządzenie zabezpieczone przed odwróceniem biegunowości, nie generuje obciążenia akumulatora, ciepła lub iskier. 
CTEK Tester akumulatorów Battery Analyzer posiada 2-letnią gwarancję.

Zalety testera akumulatorów CTEK
 • Urządzenie łatwe w użytkowaniu – wystarczy podłączyć do akumulatora (bez potrzeby demontażu akumulatora z pojazdu) oraz postępować zgodnie z instrukcjami na wyświetlaczu
 • Dokładne wyniki testu uzyskuje się szybko – ANALIZATOR DO AKUMULATORÓW CTEK przeprowadza badanie akumulatora w ciągu kilku sekund oraz natychmiast wyświetla wynik wraz z instrukcją dotyczącą czynności, jaką należy podjąć.
 • Urządzenie bezpieczne – nie generuje ciepła lub iskier – opatentowana technologia, w którą wyposażony jest ANALIZATOR DO AKUMULATORÓW CTEK, nie tylko zapewnia szybkie uzyskane precyzyjnych danych, ale również przeprowadza badanie bez obciążania akumulatora lub generowania potencjalnie groźnego ciepła lub iskier.
 • Urządzenie przeznaczone do wszystkich akumulatorów kwasowo-ołowiowych – ANALIZATOR DO AKUMULATORÓW CTEK testuje wszystkie akumulatory kwasowo-ołowiowe z równą skutecznością bez konieczności przeprowadzania jakiejkolwiek regulacji
 
WYNIKI TESTU AKUMULATORA
 • Akumulator w dobrym stanie – akumulator jest w dobrym stanie technicznym i nie ma potrzeby ładowania.
 • dobrym stanie, ponownie ładować – akumulator jest w dobrym stanie technicznym, ale konieczne jest ładowanie w celu przywrócenia pojemności.
 • Naładować i zbadać ponownie – należy akumulator naładować i zbadać ponownie. Analizator wskazuje konieczność potwierdzenia, czy akumulator jest w stanie utrzymać ładunek.
 • Wymienić akumulator – akumulator nie jest w stanie zapewnić niezawodnego działania i należy go wymienić.

Produkty firmy CTEK charakteryzują się kilkoma cechami, które czynią je wyjątkowymi na rynku:
 • bezpieczne dla ludzi: proste w montażu, odporne na iskrzenie oraz zwarcie i odwrotną polaryzację, nie trzeba wyjmować akumulatora do ładowania.
 • bezpieczne dla pojazdów: regulują parametry ładowania, dzięki czemu nie stwarzają ryzyka uszkodzenia wyposażenia elektrycznego i elektronicznego pojazdu
 • w pełni automatyczne: mikrokomputer steruje całym procesem ładowania, dzięki czemu użytkownik nie musi niczego nadzorować, ani być ekspertem od akumulatorów
 • dobre dla akumulatora: wyposażone w unikatową funkcję odsiarczania, która pozwala na przywrócenie żywotności rozładowanym akumulatorom. Napięcie i natężenie prądu ładowania są komputerowo stabilizowane, co pozwala na wydłużenie czasu eksploatacji akumulatora (wahania parametrów ładowania są mniejsze od 2%, podczas gdy w tradycyjnych prostownikach sięgają nawet 400%).
 • wydajne: układ sterujący potrafi naładować akumulator w 100%, dzięki czemu nie występuje efekt stopniowego tracenia pojemności przez akumulator
 • wytrzymałe: odporne na wstrząsy i kurz (IP44), przystosowane do użycia na zewnątrz (IP65), pracują w temperaturach -20 do +50 st.
 • produkty wysokiej jakości: w całości zaprojektowane i produkowane w Szwecji, są urządzeniami działającymi niezawodnie przez długie lata.

Pobierz

Opinie

chat Komentarze (0)

2 innych produktów w tej samej kategorii: