Jest 6 produktów.

Lampy rotatorowe

Sygnalizacja ostrzegawcza jest niezwykle przydatna, zwłaszcza wśród pojazdów służb ratunkowych, czy pojazdów specjalnych. Ich podstawowym zadaniem jest ostrzeganie innych uczestników ruchu przed obecnością takiego pojazdu na drodze. Dlatego w naszym sklepie Terenowiec zadbaliśmy o pełne wyposażenie asortymentu o lampy ostrzegawcze w kolorze żółtym i niebieskim, aby pojazdy posiadające taką sygnalizację mogły bezpiecznie poruszać się po drodze.

Sygnalizacja ostrzegawcza żółta

Wykorzystanie sygnalizacji ostrzegawczej w kolorze żółtym odpowiada przede wszystkim za bezpieczeństwo, ponieważ wykorzystuje się ją szczególnie w pojazdach specjalnych czy uprzywilejowanych. Prawidłowo zamontowana i wybrana sygnalizacja ostrzegawcza ma za zadanie ostrzegać oraz informować innych uczestników ruchu o obecności na drodze pojazdów specjalnych. Dlatego odpowiedni wybór sygnalizacji i umiejscowienia na pojeździe jest niezwykle ważne. Zazwyczaj transporty, które posiadają taką sygnalizacją, zajmują się przewożeniem ładunków (często większych) lub pomocą drogową. W lampy ostrzegawcze wyposażone są również samochody ciężarowe czy inne pojazdy, które poruszają się po drodze. Zastosowanie takiej sygnalizacji wpływa przede wszystkim na bezpieczeństwo samochodów, które poruszają się na trasie.

Lampy rotatorowe – charakterystyka

Lampy rotatorowe stosuje się w pojazdach specjalnych takich jak pomoc drogowa, służba drogowa i obsługa autostrad, pogotowie gazowe, pogotowie energetyczne, obsługa wodociągów, autolawety, samochody ciężarowe, pojazdy budowlane, służby komunalne, a także inne pojazdy specjalne (w tym pojazdy, które przewożą ładunki).

Wśród sygnalizacji ostrzegawczej żółtej w naszym sklepie znajdziesz – pojedyncze koguty, lampy rotatorowe, fale świetlne, lampy stroboskopowe czy belki. To właśnie lampy rotatorowe świetnie sprawdzą się na wspomnianych pojazdach, aby sygnalizować innych uczestników ruchu o swojej obecności. Lampy, które znajdziesz w naszym sklepie, charakteryzują się przede wszystkim długą i wydajną pracą, wytrzymałością, możliwością łatwego montażu, produktami w barwie pomarańczowej, a także zastosowaniem odpowiednich materiałów, które mają właściwości chłodzące. Przez co wysoka temperatura nie wpływa na ich działanie. Dzięki temu lampy rotatorowe dają dużą ilość błysków na minutę, a także zostały poddane testom, które potwierdzają ich odporność i prawidłowe działanie podczas każdych warunków atmosferycznych.